Crom felge 20 Cola

Shitet nga: Isen Kabashaj 05 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bajn audi BMW Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim