Dozent 18 zoll made in Germany

Shitet nga: Ardian 30 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet gjermane dozent 18 ne gjendie te mir vetem fellnet pa guma bajn per mercedes ,audi,vw .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim