Dy goma 275-40-20 coll

Shitet nga: Bislim 13 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 275-40-20 shum te mira jan Te vitit 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim