E GOMA15

Shitet nga: liridon islamaj 16 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
3 goma 15qmimi 15euro . kuk per bmw original 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim