FELLGA

Shitet nga: besnik 26 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga 17she me 5 vrima, t hekne prej BMW,jane me goma te dimrit+i kam dhe dy goma tjer te veres dmth 4 fellga te bukura e 6 goma ne gjendje boll te mir. nje gom veq 20euro i kom ble.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim