FELLGA

Shitet nga: BAKI 23 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellga 19coll per golf 4 dhe bora AEZ
Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim