FELLNE 16 PER GOL5 AUDI ETJ

Shitet nga: luli 07 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE ORIGJINALE TE VW GOLF 5 BAJN EDHE PER PASAT DHE AUDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim