FELLNE 16 ZOLL PËR IVECO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH SHAQA 26 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JANË 6 COPA,
16 ZOLL ,
Me 6 SHRAFA
QMIMI: 80 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim