FELLNE 16 coll OZ

Shitet nga: rifat 31 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet bejn pershembell per disa lloje te audi, ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim