FELLNE 17 coll BARRACUDA

Shitet nga: rifat 09 Qer 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum te ruajtur, te montuar jan ne opel calibra por bejn edhe per disa lloje te automjeteve
(Fellnet pa goma)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim