FELLNE 17ME GOMA PER MERCEDES AUDI VW

Shitet nga: luli 07 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE ORIGJINALE ME GOMA 225/45.E AUDIS BAJN PER VW GOLF 5.6 PASAT MERCEDES ETJJAN SHUM TE RUJTNE AS NI GRRITHSE KA--N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim