FELLNE ME GOMA 17

Shitet nga: driton 09 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITET FELLNET ME GOMA 17 NDRIM I MUNDESHM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim