FELLNE OEM 17 ORGJINAL TE AUDIS . ME 5 SHTRAFA

Shitet nga: gjengiz 06 Shk 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 17 FELLNET I BOJN :A3.A8.B4.A4.GOLF.5.SEAT.te tjera

: JAN SHUM TE RUJTEN *(.CROM ) VIZLIMIN PERFECTT.

FELLNET I SHES ME GOMA : 225: 45: 17. ( 5 SHTRAFA.

TEL: 044. 594. 827. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim