FELLNE VOSSEN NEW MODEL 2015-2016

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 27 Tet 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE VOSSEN NEW MODEL 2015-2016
PREJ 13-20 COLL
autobuqa@hotmail.com
www.autobuqa.com
044 404 755
049 404 755
facebook.com\auto buqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim