FELLNE

Shitet nga: astrit 05 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET ME GJETH GOMAT SI NE FOTO JAN 16she ME 4 SHTRAFA
FELLNET JAN NE GJENDJE TE REGULLT SI E SHIHNI ENDE JAM DUKE I PERDORUR PRA NUK KAM KURFAR PROBLEMI
ARSYJA E SHITJES ESHTE QE ME MUNGON NJE FELLNE PRA I KAM VETEM 3
PRA QMIMI PER 3 FELLNE ME GJETH GOMA ESHTE 100E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim