FELLNET 225 60 R16

Shitet nga: 045 357 125 22 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet. Fellnet jan te mira po asht edhe gomat jan te mira dhe ruajtura 70 % jan MICHELIN Gomat jane te Dimrit. Fellnet bejne per vw, audi, mercedes, xhip etj. Bejm ndrrime me fellne 205 55 R16.
Numrat e gomes jan 225 55 R16.
Pres vetem blers serioz mund te na kontaktoni ne: 045/357-125 si dhe +38649101488.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim