Fara tè golf 3 tè ardhura prej gjermany

Shitet nga: Mentor 06 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fara per golf3 jam shum tbukra jan trea pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim