Fegne 4 cop 17 me 4 shrafa

Shitet nga: Erduan 28 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellget 17 ingj me 4 shrafa shum te ruajtura si shihen ne foto shum te mira 2 jan me goma 2 pa goma .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim