Felga

Shitet nga: ... 05 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga 17 felgat jane per Golf 4 ,Skoda fabia,Seat leon,Seat Toledo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim