Felga 15 coll

Shitet nga: xoni 19 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felga 15 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim