Felga 17'' me 4 shrafa

Shitet nga: Prizren 14 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga 17'' me 4 shrafa, me goma silikonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim