Felgat 15 zoll

Shitet nga: Ismet 23 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felgat 15 zoll i zez i ri.

044686874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim