Felge

Shitet nga: Fevzi Morina 26 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felge me goma
225/55R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim