Fell + gomat

Shitet nga: Betimi 01 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite urgjentisht fell me goma sa po ardhur nga zvicra BMW Pirelli 225/45/17 :91H (M+S) 4 copa gomat dhe fell jan te rej nuk jan te gjyrosura i shes se me vyn paret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim