Fellga 195 / 50 R 15

Shitet nga: Alko 11 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 195 / 50 R 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim