Fellga Nr 16

Shitet nga: ??? 09 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellga Nr 16 205/ 55 r16 94h i ka gomat te mira jan te rushme siq pe shifni ne foto na kontaktoni nr e tel 044-301-895 + Viber 045-316-121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim