Fellga

Shitet nga: fellgat 08 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat e golf4 jane 17 komplet me guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim