Fellga

Shitet nga: erblin 21 Jan 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellget 15-qe me 4 shrave gomat jan te veros .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim