Fellga 15col

Shitet nga: xxxx 09 Gsh 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 15col shihen ne foto mundesi ndrrimi me fellga 13col.
Urgjent qmimi ⬇
180€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim