Fellga 16she

Shitet nga: Dardan 27 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga te ardhura nga jasht. ,jan ngjendje perfecte - t'pa perdorura . Mund tbajm edhe marrveshje rreth qmimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim