Fellga 16she

Shitet nga: Dardan 27 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhura nga jasht te pa perdorura ,jan ngjendje shum tmir : Bajm edhe marrveshje rreth qmimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim