Fellga 17 coll. Audi me goma te reja

Shitet nga: Fellga 22 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 17 coll Audi me goma te reja..per me shum ne nr. Tel..+viber..+377 44 155 892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim