Fellga 17

Shitet nga: Fellga 25 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fllgat 17 jan me goma 225/45 R 17. Ose baj ndrrim me fellga 16 per golf 4 t'vw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim