Fellga 17

Shitet nga: Mustaf 22 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat 17 per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim