Fellga 18 te BMW me Guma te Reja

Shitet nga: Fellga 20 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellgat e Bmw Origjinal prej Zvicrres me Guma te Reja te veres veq 1 Muj t perdorta per me shum na Kontaktoni ne nr 045606059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim