Fellga 2lloje 250

Shitet nga: atim 03 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ishes dy pare fellga me qimin 250euro fellgat jan 15 me kater shtraf blers serioz pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim