Fellga Per Mercedes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro Center 16 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 225/35/18 krom me goma t reja Nankang te ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim