Fellga borbet 205 50 16 +4goma

Shitet nga: astret kryeziu 28 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat te firmes BORBET jan ne gjendje shum tmir jan 16 ishes se nuk me in ne pun bajn per golf1 2 3 ose nderrim me naj s end qka mkonvenon jan shum shum tmira gomat jakum vu tmira tash sa jakum nrru gati trea ika sedi duet mju ra edhe Opel per mashum thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim