Fellga me goma

Shitet nga: Good year 28 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellna per golf 4 , golf 5 , me 10 bulona 205/45/R16 me goma te veres Good Year , nderim i mundshem me fellga 15-she me 5 shtrafa. Çmimi i diskutueshem

Kontakti edhe nepermjet viberit ose whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim