Fellga me numer 13

Shitet nga: ardian 16 Pri 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellga 13'qe jan te aluminit gomat jan 155/70/R13
bejn per corsa/renault/golf 1/golf 2/ ETJ....
jon te lehta nuk e mundojn aspak makinen.... flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim