Fellga nr.13

Shitet nga: bujar 20 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan fellga nr.13 /4shtrafa jan prodhim gjermani +2 gume dimrit bajm edhe ndrrim me fellga nr.14 / 4 shtrafa nese pelqejn qmimi fundit 150€ viber +37744794897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim