Fellga per BMW X5 , 17 me goma te dopta

Shitet nga: valon 05 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite. fellgat per BMW X5 17 me goma te dopta . per me shum thirrni ne numrat : 045889857 dhe 045919184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim