Fellga per golf 1 2

Shitet nga: Fellga 07 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per golf 1 2 Fellga 14 te gjona jan 4 te njejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim