Fellga per golf 4

Shitet nga: Meriton gashi 06 Pri 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat per golf 4 me goma te veres qmimi I volitshem fellgat jan 16 meqe qmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim