Fellga per golf 4 nr16

Shitet nga: fellga 26 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga te mira per golf 4 per bora pasat etj jan nr 16 per ma shum na kontatktoni nr e tel 044301895 +viber +37744301895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim