Fellga te Bmw M Power jan 17 col

Shitet nga: Astra 07 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   1 200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per Bmw M Power jan 17 she me guma te reja 4 copa jan shum te mira dhe te rujtme qysh kan ardh prej zvicres Gomat jan Pirelli
044 542 582
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim