Fellga

Shitet nga: Muhamet 26 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga per bmw em 5. 225. 45. 17. coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim