Fellga

Shitet nga: Meti 26 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga per bmw 17 coll 225. 45 fellgat jan shum te mira pa as nje grith flm per mirkuptim na kontakto ne 044 129 670
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim