Fellga

Shitet nga: Xxx 26 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 14 por golf 2 me 4vrima fellnat jan te mira gumat jan te dopta qmimi 70 ero qmimi e diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim