Fellga

Shitet nga: ilir 01 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat per bmw 225 55 16 gomat jan te veres te interesuarit munt te kontaktojn permes imelit iliri_20@hotmail.it vetm ata qe jan te interesut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim